Русский   Українська   English

Доставка і повернення

Доставка

Процес доставки починається після завершення виробництва товару, якщо ви вибрали спосіб доставки і оплати та оформили замовлення.

Ми відправляємо замовлення тільки в робочі дні: понеділок - п'ятниця, за винятком святкових днів.

Терміни доставки можуть варіюватися в залежності від способу доставки, який ви вибрали і вашої адреси доставки.

Під час оформлення замовлення будь ласка вказуйте тільки одну адресу доставки, так як ми не забезпечуємо доставку по декількох адресах.

Вартість доставки

Ми пропонуємо різні способи доставки. Будь ласка, виберіть бажаний спосіб доставки при оформленні замовлення, плата за доставку буде додана до загальної суми вашого замовлення.

Відстеження замовлення

Впродовж 1-2 робочих днів після того, як ми підготуємо і відправимо ваше замовлення, ви отримаєте електронною поштою підтвердження відвантаження з номером відстеження вашого багажу.

Політика повернення

Якщо ви не задоволені своєю покупкою, ми пропонуємо вам повернути товар протягом 15 днів і отримати повернення повної вартості товару. Ви повинні повернути товар в службу доставки протягом 15 календарних днів з моменту отримання замовлення, в іншому випадку ми не зможемо відшкодувати вам кошти.

Це означає, що ви можете повернути невикористаний, без пошкоджень товар. Товар, який виявиться використаним або пошкодженим, не може бути прийнятий до повернення.

Будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою: fast@fastprint.ua вказавши номер замовлення, щоб отримати відшкодування вартості товару.

Ви можете повернути товари. Товари, придбані через будь-які фізичні роздрібні магазини або партнерські сайти або точки продажу повинні бути повернуті до них відповідним чином.

Для повернення пошкоджених під час транспортування товарів, будь ласка, зв'яжіться з нами негайно за адресою fast@fastprint.ua. Ми замінимо ваш товар (якщо його можна виготовити повторно) і відправимо вам безкоштовно після того, як ви повернете нам пошкоджений товар.

Заявка на повернення товару буде оброблена протягом 5 робочих днів після прибуття на наш склад. Протягом декількох додаткових робочих днів з цієї дати буде здійснене повернення грошових коштів. Повернення грошових коштів може бути проведене на кредитну/дебетову карту, яку ви використовували для покупки.

Вартість доставки не може бути повернена.